Pride Світильник на магнітну шину Sun 76170 black
Арт. Sun 76170 black |
Рейтинг: |
0 відгуків |
Світильник на магнітну шину Sun 761770 забезпечує освітлення заданої області приміщення. Механізм регулювання дозволяє легко змінювати напрямок світла. Увага в колекції за спецціною залишилось 3 од. 3000К
Короткі характеристики
Sun 76170 black
Артикул70 мм
Діаметр20 Вт
Потужність світлодіодів1450 Lm
Світловий потік24 V
Напруга від мережі2 610 грн.
4 350 грн.
Про доставку:
- Самовивіз з шоу-руму (м.Харків, вул. Чернишевська 96)
- Самовивіз з шоу-руму (м.Київ, вул. Дмитрівська 80)
- Доставка по Україні з оплатою при отриманні будь-якої транспортної службою - накладений платіж.
Про оплату:
- Накладений платіж
- Готівкою в магазині
- Оплата на картковий рахунок
- Безготівковий розрахунок
Опис
Основні переваги магнітних світильників:
- простота заміни, переміщення, додавання та видалення світильників;
- легкість та надійність кріплення світильників за допомогою спеціальних магнітних елементів;
- використання світильників різної потужності у будь-якій точці магнітної шини;
- світлодіоди забезпечують низьке споживання електроенергії, гарний рівень освітленості та повну безпеку для людини та навколишнього середовища.
- Стильний лаконічний дизайн;
- надійність та довговічність;
- Створення індивідуального проекту системи для кожного приміщення, з будь-якою конфігурацією та площею;
- Універсальність використання в будь-яких сферах.
Відео огляд
Схожі товари
Характеристики
| Артикул | Sun 76170 black |
| Діаметр | 70 мм |
| Потужність світлодіодів | 20 Вт |
| Тип світлодіода | CRE COB |
| Світловий потік | 1450 Lm |
| Колір світіння | На вибір 3000/4000K |
| Матеріал каркаса | Метал |
| Матеріал плафона | Метал |
| Напруга від мережі | 24 V |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Гонконг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантійний термін | 24 мес |
Відгуки
Для даного товару ніхто не залишив відгук.
Залишити свій відгук
Каталог товарів
Дзвоніть!


































