Pride Профіль-база для натяжної стелі MG SLOT-E727 2m aluminium
Арт. MG SLOT-E727 2m Al |
Рейтинг: |
0 відгуків |
Профіль для натяжної стелі MG SLOT-E727 2m для магнітної системи TM Pride 27mm Виготовлений з анодованого алюмінію. Виконує функцію бази - утримувача для магнітної шини Pride 27 мм і робить інтеграцію треків у стелю ще простіше - край натяжного полотна заправляються у вузький простір профілю-тримача, після чого у профіль вставляється магнітний шинопровід. Готова конструкція виглядає стильно та дуже естетично. Профіль односторонній продається відрізками кратно 2м метрам Ціна стоїть за 1 пог. м.
Короткі характеристики
MG SLOT-E727 2m Al
Артикул58,5 мм
Висота1000 мм
Довжина34 мм
Ширина-------- V
Напруга від мережі515 грн.
735 грн.
Про доставку:
- Самовивіз з шоу-руму (м.Харків, вул. Чернишевська 96)
- Самовивіз з шоу-руму (м.Київ, вул. Дмитрівська 80)
- Доставка по Україні з оплатою при отриманні будь-якої транспортної службою - накладений платіж.
Про оплату:
- Накладений платіж
- Готівкою в магазині
- Оплата на картковий рахунок
- Безготівковий розрахунок
Опис
Основні переваги магнітних систем освітлення:
- простота заміни, переміщення, додавання та видалення світильників;
- легкість та надійність кріплення світильників за допомогою спеціальних магнітних елементів;
- використання світильників різної потужності в будь-якій точці магнітної шини, їхнє вільне переміщення, заміна, додавання;
- Світлоіоди забезпечують низьке споживання електроенергії, гарний рівень освітленості та повну безпеку для людини та навколишнього середовища.
- кутові елементи системи забезпечують її безперервне розміщення на стелі та стінах приміщення, перехід по горизонталі та вертикалі під кутом 45 та 90 градусів;
- Стильний лаконічний дизайн;
- надійність та довговічність конструкції;
- Створення індивідуального проекту системи для кожного приміщення, з будь-якою конфігурацією та площею;
- Універсальність використання в будь-яких сферах.
Схожі товари
Характеристики
| Артикул | MG SLOT-E727 2m Al |
| Висота | 58,5 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 34 мм |
| Тип світлодіода | ---- |
| Колір світіння | --------- |
| Матеріал каркаса | Алюміній Метал |
| Матеріал плафона | --------- |
| Напруга від мережі | -------- V |
| Колір | Алюміній |
| Країна виробник | Гонконг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантійний термін | 24 мес |
Відгуки
Для даного товару ніхто не залишив відгук.
Залишити свій відгук
Супутні товари
Каталог товарів
Дзвоніть!



































