Pride Світильник Module G5
Арт. Module G5 |
Рейтинг: |
0 відгуків |
Магнітний світильник Module G 5 для системи Pride Modular Magnetic System від TM Pride
Короткі характеристики
Module G5
Артикул139 мм
Висота50 мм
Діаметр1
Кількість джерел світла2 154 грн.
Товар доступний на замовлення, Термін 90 днів
Про доставку:
- Самовивіз з шоу-руму (м.Харків, вул. Чернишевська 96)
- Самовивіз з шоу-руму (м.Київ, вул. Дмитрівська 80)
- Доставка по Україні з оплатою при отриманні будь-якої транспортної службою - накладений платіж.
Про оплату:
- Накладений платіж
- Готівкою в магазині
- Оплата на картковий рахунок
- Безготівковий розрахунок
Опис
Магнітний світильник Module G 5 для системи Pride Modular Magnetic System від TM Pride
Потужність 5W 300lm
Схожі товари
Характеристики
| Артикул | Module G5 |
| Висота | 139 мм |
| Діаметр | 50 мм |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Тип світлодіода | PHILIPS SMD |
| Колір світіння | На вибір 3000/4000K |
| Потужність світлодіодів | 5 Вт |
| Світловий потік | 300 Lm |
| Матеріал : | Алюміній |
| Колір | Чорний |
| Напруга від мережі | 24 V |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Монтаж | Накладний |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна виробник | Гонконг |
Відгуки
Для даного товару ніхто не залишив відгук.
Залишити свій відгук
Супутні товари
Каталог товарів
Дзвоніть!



































