Pride Світильник на магнітну шину Moon 27-20 White
Арт. Moon 27-20 White |
Рейтинг: |
0 відгуків |
Світильник на магнітну шину Moon 27-20
Короткі характеристики
Moon 27-20 White
Артикул42 мм
Висота197 мм
Довжина23 мм
Ширина8 Вт
Потужність світлодіодів460 Lm
Світловий потік24 V
Напруга від мережі1 523 грн.
2 175 грн.
Про доставку:
- Самовивіз з шоу-руму (м.Харків, вул. Чернишевська 96)
- Самовивіз з шоу-руму (м.Київ, вул. Дмитрівська 80)
- Доставка по Україні з оплатою при отриманні будь-якої транспортної службою - накладений платіж.
Про оплату:
- Накладений платіж
- Готівкою в магазині
- Оплата на картковий рахунок
- Безготівковий розрахунок
Опис
Світильник на магнітну шину Moon 27-20 можна комбінувати його з іншими світильниками створюючи цікаві лінії світла. Матовий Світлорозсіювачі має забезпечує розсіяне світло що забезпечує високий рівень зорового комфорту і виключає сліпучий еффект.Цветовая температура 3000K і 4000K. Для забезпечення надійного контакту між світильником і фазами магнітного треку, використовуються потужні
Схожі товари
Характеристики
| Артикул | Moon 27-20 White |
| Висота | 42 мм |
| Довжина | 197 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Потужність світлодіодів | 8 Вт |
| Тип світлодіода | OSRAM SMD |
| Світловий потік | 460 Lm |
| Колір світіння | На вибір 3000/4000K |
| Матеріал каркаса | Метал |
| Матеріал плафона | Метал |
| Напруга від мережі | 24 V |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Гонконг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантійний термін | 24 мес |
Відгуки
Для даного товару ніхто не залишив відгук.
Залишити свій відгук
Каталог товарів
Дзвоніть!


































