Підвісний світильник KCC8316 black
Арт. KCC8316 black |
Рейтинг: |
0 відгуків |
Підвісний світлодіодний світильник Арт.KCC8316
Короткі характеристики
KCC8316 black
Артикул35 мм
Діаметр600 мм
Довжина1
Кількість джерел світла8.5 Вт
Потужність світлодіодів4 133 грн.
Товар доступний на замовлення
Про доставку:
- Самовивіз з шоу-руму (м.Харків, вул. Чернишевська 96)
- Самовивіз з шоу-руму (м.Київ, вул. Дмитрівська 80)
- Доставка по Україні з оплатою при отриманні будь-якої транспортної службою - накладений платіж.
Про оплату:
- Накладений платіж
- Готівкою в магазині
- Оплата на картковий рахунок
- Безготівковий розрахунок
Опис
Підвісний світлодіодний світильник Арт. KCC8316, виготовлений з фарбованого алюмінію. Має вузьку трубчасту форму, яка підкреслює мінімалістичний стиль лампи і робить її елегантним джерелом світла для сучасної вітальні. Світло від вбудованих світлодіодів випромінюється прямо вниз. Це робить світильник ідеальним варіантом, наприклад, для освітлення обіднього столу
Схожі товари
Характеристики
| Общие данные | |
| Артикул | KCC8316 black |
| Діаметр | 35 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Потужність світлодіодів | 8.5 Вт |
| Тип світлодіода | ---- |
| Колір світіння | 4000K |
| Цоколь | LED |
| Матеріал бази: | Метал |
| Колір бази | - |
| Колір | Чорний |
| Матеріал плафона | Метал |
| Колір плафона | Чорний |
| Матеріал каркаса | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Лампочки в комплекті | так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Країна виробник | Гонконг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантійний термін | 12 мес |
Відгуки
Для даного товару ніхто не залишив відгук.
Залишити свій відгук
Каталог товарів
Дзвоніть!






























