Pride Світильник на магнітну шину Tube 7850 black
Арт. Tube 7850 black |
Рейтинг: |
0 відгуків |
Світильник підвісний для магнітної шини 7850 забезпечує висвітлення заданої області приміщення. Механізм регулювання дозволяє легко міняти напрям світла.
Короткі характеристики
Tube 7850 black
Артикул250 мм
Висота50 мм
Діаметр10 Вт
Потужність світлодіодів800 Lm
Світловий потік24 V
Напруга від мережі3 611 грн.
Товар доступний на замовлення
Про доставку:
- Самовивіз з шоу-руму (м.Харків, вул. Чернишевська 96)
- Самовивіз з шоу-руму (м.Київ, вул. Дмитрівська 80)
- Доставка по Україні з оплатою при отриманні будь-якої транспортної службою - накладений платіж.
Про оплату:
- Накладений платіж
- Готівкою в магазині
- Оплата на картковий рахунок
- Безготівковий розрахунок
Опис
переваги:
- стильний лаконічний дизайн з можливістю регулювання напряму світла;
- магнітна система контактів розроблена для легкого монтажу / демонтажу, встановлення необхідної кількості світильників певної потужності;
- можливість установки безперервного трека на стелі і стінах за допомогою спеціальних намагнічених кутових елементів;
- непомітний дизайн і широкі можливості освітлення.
Схожі товари
Характеристики
| Артикул | Tube 7850 black |
| Висота | 250 мм |
| Діаметр | 50 мм |
| Потужність світлодіодів | 10 Вт |
| Тип світлодіода | CRE COB |
| Світловий потік | 800 Lm |
| Колір світіння | На вибір 3000/4000K |
| Матеріал каркаса | Метал |
| Матеріал плафона | Метал |
| Напруга від мережі | 24 V |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Гонконг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантійний термін | 24 мес |
Відгуки
Для даного товару ніхто не залишив відгук.
Залишити свій відгук
Каталог товарів
Дзвоніть!


































