Pride Настільний світильник 29137T1/1169
Арт. 29137T1/1169 |
Рейтинг: |
0 відгуків |
Вишукана та стильна настільна лампа-сфера. Увага в колекції залишилася одна од.
Короткі характеристики
29137T1/1169
Артикул176 мм
Довжина381 мм
Висота176 мм
ШиринаЕ14
Цоколь3 959 грн.
5 655 грн.
Про доставку:
- Самовивіз з шоу-руму (м.Харків, вул. Чернишевська 96)
- Самовивіз з шоу-руму (м.Київ, вул. Дмитрівська 80)
- Доставка по Україні з оплатою при отриманні будь-якої транспортної службою - накладений платіж.
Про оплату:
- Накладений платіж
- Готівкою в магазині
- Оплата на картковий рахунок
- Безготівковий розрахунок
При покупці цього товару:
Акція! Тільки до 2026-05-29!
Світло вашого дому наповнюється весняною свіжістю — час оновлень!
Опис
Дизайн цих настільних ламп можна назвати гравітаційним. Наче сфера застигла в повітрі, створюючи відчуття поетичної грації та здивування, врівноважуючи любов дизайнера до простоти та складної символіки. Цей настільний світильник не залишить себе поза увагою, а м'яке розсіяне світло, що випромінює сфера, тільки підкреслить Ваш інтер'єр.
Схожі товари
Характеристики
| Артикул | 29137T1/1169 |
| Довжина | 176 мм |
| Висота | 381 мм |
| Ширина | 176 мм |
| Цоколь | Е14 |
| Колір світіння | На вибір |
| Тип світлодіода | ---- |
| Потужність ламп: | - |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркаса | Метал Скло |
| Матеріал плафона | Скло |
| Колір | Білий |
| Колір корпусу | Золото |
| Лампочки в комплекті | ні |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Ступінь захисту IP | - |
Відгуки
Для даного товару ніхто не залишив відгук.
Залишити свій відгук
Каталог товарів
Дзвоніть!






























