Pride Підвіс кріпильний для монтування універсальної магнітної шини в гіпсокартон MG 74 black
Арт. MG 74 black |
Рейтинг: |
0 відгуків |
Підвіс кріпильний для вбудовування магнітної системи MG 74. Для надійного монтажу магнітної шини в гіпсокартон рекомендується використовувати 1 комплект кріплень MG 74 на кожен погонний метр.
Короткі характеристики
MG 74 black
Артикул67 мм
Висота100 мм
Довжина39 мм
Ширина-------- V
Напруга від мережі131 грн.
218 грн.
Про доставку:
- Самовивіз з шоу-руму (м.Харків, вул. Чернишевська 96)
- Самовивіз з шоу-руму (м.Київ, вул. Дмитрівська 80)
- Доставка по Україні з оплатою при отриманні будь-якої транспортної службою - накладений платіж.
Про оплату:
- Накладений платіж
- Готівкою в магазині
- Оплата на картковий рахунок
- Безготівковий розрахунок
Опис
Інноваційні магнітні трекові системи освітлення були представлені світу в 2016 році. У 2017 році Лабораторія світла Paradise налагодила власне виробництво комплектуючих для магнітних трекових систем. Вся продукція компанії характеризується високою якістю, доступною ціною і можливістю створення індивідуального проекту освітлення і його реалізації.
Головні переваги магнітних трекових систем:
- простота установки світильників в магнітну шину, їх легка заміна, переміщення і демонтаж;
- створення безперервного магнітного профілю уздовж стелі і стін;
- можливість повороту профілі під прямим кутом в одній площині і в перпендикулярних площинах;
Це одне з найкращих сучасних рішень для виставкових галерей, торгових центрів, громадських приміщень тепер доступно до замовлення від українського виробника.
Схожі товари
Характеристики
| Артикул | MG 74 black |
| Висота | 67 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 39 мм |
| Тип світлодіода | ---- |
| Колір світіння | --------- |
| Матеріал каркаса | Метал |
| Матеріал плафона | Метал |
| Напруга від мережі | -------- V |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Гонконг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантійний термін | 12 мес |
Відгуки
Для даного товару ніхто не залишив відгук.
Залишити свій відгук
Каталог товарів
Дзвоніть!


































