Підвісний світильник 810339P/F2
Арт. 810339P/F2 |
Рейтинг: |
0 відгуків |
Підвісний світильник 810339P/F2 Спектр світіння-4000К.
Короткі характеристики
810339P/F2
Артикул400 мм
Ширина1700 мм
Довжина1370 мм
Висота3
Кількість джерел світла50 Вт
Потужність світлодіодівТовар недоступний для замовлення
Про доставку:
- Самовивіз з шоу-руму (м.Харків, вул. Чернишевська 96)
- Самовивіз з шоу-руму (м.Київ, вул. Дмитрівська 80)
- Доставка по Україні з оплатою при отриманні будь-якої транспортної службою - накладений платіж.
Про оплату:
- Накладений платіж
- Готівкою в магазині
- Оплата на картковий рахунок
- Безготівковий розрахунок
Опис
Підвісний світильник розсіяного світла. Корпус з екструдованого алюмінію, вигнутий, оброблений на верстаті з ЧПУ, із чорним порошковим покриттям, дифузор із платинового оптичного силікону. Кожен елемент отримує живлення завдяки системі електричних та механічних з'єднань спеціально розробленої для забезпечення індивідуальної конфігурації продукту.
Спектр світіння-4000К
Схожі товари
Характеристики
| Общие данные | |
| Артикул | 810339P/F2 |
| Ширина | 400 мм |
| Довжина | 1700 мм |
| Висота | 1370 мм |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Потужність світлодіодів | 50 Вт |
| Тип світлодіода | ---- |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Цоколь | LED |
| Матеріал бази: | Метал |
| Колір бази | - |
| Колір | Чорний |
| Матеріал плафона | Акріл |
| Колір плафона | - |
| Колір корпусу | - |
| Лампочки в комплекті | так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Країна виробник | Гонконг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантійний термін | 24 мес |
Відгуки
Для даного товару ніхто не залишив відгук.
Залишити свій відгук
Каталог товарів
Дзвоніть!






























