Pride Кругла магнітна система освітлення Round Black and White. Комплект №3
Арт. Комплект №3 Round Black and White |
Рейтинг: |
0 відгуків |
Комплект №3 Round Магнітна система освітлення. Шина універсальна (накладний/вбудований монтаж). Усі в комплекті. Готова до підключення. Модне рішення для вітальні, холу, коридору, кухні, дитячої, комерційного об'єкту
Комплект додатково можна укомплектувати світильниками, блоками живлення.
Короткі характеристики
Комплект №3 Round Black and White
Артикул76 мм
Висота900 мм
Довжина39 мм
Ширина16 Вт
Потужність світлодіодів1280 Lm
Світловий потік24 V
Напруга від мережіТовар недоступний для замовлення
Про доставку:
- Самовивіз з шоу-руму (м.Харків, вул. Чернишевська 96)
- Самовивіз з шоу-руму (м.Київ, вул. Дмитрівська 80)
- Доставка по Україні з оплатою при отриманні будь-якої транспортної службою - накладений платіж.
Про оплату:
- Накладений платіж
- Готівкою в магазині
- Оплата на картковий рахунок
- Безготівковий розрахунок
Опис
У комплект входить:
Магнітна шина коло 1/4 black - 1 шт
Підвіс кріпильний для вбудовування - 2 шт.
Блок живлення 24v – 1 шт
Pride Світильник на магнітну шину Star 7006 R white 3000К - 2 шт
Потужність цього комплекту 16 ВТ
Розташування світильників на шині згідно з задумом (будь-яке) – швидка зміна сценаріїв світла.
**Можливо додаткове придбання світильників
***Спецціна на блоки живлення не поширюється
Відео огляд
Схожі товари
Характеристики
| Артикул | Комплект №3 Round Black and White |
| Висота | 76 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 39 мм |
| Потужність світлодіодів | 16 Вт |
| Тип світлодіода | CRE |
| Світловий потік | 1280 Lm |
| Колір світіння | 3000K |
| Матеріал каркаса | Алюміній |
| Матеріал плафона | --------- |
| Напруга від мережі | 24 V |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Гонконг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантійний термін | 24 мес |
Відгуки
Для даного товару ніхто не залишив відгук.
Залишити свій відгук
Каталог товарів
Дзвоніть!


































