Pride Світлодіодний профіль для Led стрічки накладного/підвісного монтажу ALP75075 black
Арт. ALP75075 Bk |
Рейтинг: |
0 відгуків |
Світлодіодний алюмінієвий профіль для стрічок LED накладного та підвісного монтажу 2,5 м. ALP75075 з поглибленим полікарбонатним розсіювачем. Кут розсіювання 120 градусів. Внутрішня парабола забезпечує ідеальний розподіл світла без втрати світлового потоку. Колір чорний. Продається відрізками кратно 2,5 м. Ціна вказана за 1 м
Короткі характеристики
ALP75075 Bk
Артикул75 мм
Висота50 мм
Ширина1000 мм
Довжина1 584 грн.
2 262 грн.
Про доставку:
- Самовивіз з шоу-руму (м.Харків, вул. Чернишевська 96)
- Самовивіз з шоу-руму (м.Київ, вул. Дмитрівська 80)
- Доставка по Україні з оплатою при отриманні будь-якої транспортної службою - накладений платіж.
Про оплату:
- Накладений платіж
- Готівкою в магазині
- Оплата на картковий рахунок
- Безготівковий розрахунок
Опис
Світлодіодний алюмінієвий профіль, підсвічування.
Основа виконана з алюмінію, частина, що світиться, зроблена з акрилу. Простий у монтажі та практичний у повсякденному житті, за допомогою цього профілю можна вигідно підкреслити як окремі зони так і великі простори в будинку, ресторані чи офісі.
Основа виконана з алюмінію, частина, що світиться, зроблена з акрилу. Простий у монтажі та практичний у повсякденному житті, за допомогою цього профілю можна вигідно підкреслити як окремі зони так і великі простори в будинку, ресторані чи офісі.
Профіль продається порожнім, Led стрічка замовляється окремо. Заглушки до комплекту не входять. Додатково профіль може бути укомплектований рефлектором, торцевими заглушками , кріпленнями для монтажу та іншими аксесуарами. Зверніться до наших менеджерів за професійним розрахунком та комплектацією всіх необхідних елементів під ваш тип монтажу або конкретну конфігурацію профільної системи
Схожі товари
Характеристики
| Артикул | ALP75075 Bk |
| Колір світіння | --------- |
| Висота | 75 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Матеріал : | Алюміній |
| Колір | Чорний |
| Монтаж | Універсальний |
| Ступінь захисту IP | 32 |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна виробник | Гонконг |
Відгуки
Для даного товару ніхто не залишив відгук.
Залишити свій відгук
Каталог товарів
Дзвоніть!






























