Pride Світильник стельовий 6978 XL
Арт. 6978 XL |
Рейтинг: |
0 відгуків |
Чудовий стельовий світильник, який ідеально підійде для невеликого приміщення
Короткі характеристики
6978 XL
Артикул700 мм
Ширина700 мм
Довжина200 мм
ВисотаТовар недоступний для замовлення
Про доставку:
- Самовивіз з шоу-руму (м.Харків, вул. Чернишевська 96)
- Самовивіз з шоу-руму (м.Київ, вул. Дмитрівська 80)
- Доставка по Україні з оплатою при отриманні будь-якої транспортної службою - накладений платіж.
Про оплату:
- Накладений платіж
- Готівкою в магазині
- Оплата на картковий рахунок
- Безготівковий розрахунок
Опис
Чудовий стельовий світильник, який ідеально підійде для невеликого приміщення. Завдяки невеликим розмірам його можна легко вмонтувати у низькі стелі. Лаконічні форми та стриманий дизайн не заберуть зайвого корисного простору. Розсіяне світло гармонійно висвітлить все приміщення, а привабливий зовнішній вигляд стельового світильника лише доповніть інтер'єр приміщення. Відмінний варіант і для дому, і для офісу.
Характеристики
| Артикул | 6978 XL |
| Ширина | 700 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Висота | 200 мм |
| Кількість джерел світла | 4 |
| Цоколь | - |
| Колір світіння | --------- |
| Лампочки в комплекті | ні |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Матеріал каркаса | Метал |
| Матеріал плафона | Текстиль |
| Колір | Білий |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Країна виробник | Україна |
Відгуки
Для даного товару ніхто не залишив відгук.
Залишити свій відгук
Каталог товарів
Дзвоніть!




















